Hakkımızda

1974 yılında çıraklık ile başlayan serüvenimiz 1979 yılında sayacılık ustalığı ile devam etti 1987 yılında atılan ilk adım ile Küçük tezgâhlarda tamamıyla el işçiliği ile haftada 50 çift üretim yapan firma kapasitesini her yıl arttırmaktaydı. Ürünler Türk işçiliğinin en güzel yanlarını taşımakla beraber % 100 el emeği göz nurudur.

 Kalifiyeli ve sanatkâr ustalar öncülüğünde kaliteli üretim yurt içi ve yurt dışına satış yapmaktadır. Yılların kazandırmış olduğu tecrübesi ile güncel koleksiyonlar hazırlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır

Kendi kalitesini arttırarak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için 2009 yılında Gaziantep malzemelerinin tedarik sorunu ortadan kaldırmak için "AKSİN AYAKKABI MALZEMELERİ İMALAT SAN. TİC.LTD. ŞTİ."’ni kurdu.

Hız kesmeden 2014 yılında firma daha kaliteli ve sürekliliği olması ön görülen ayakkabı, kendi deri firması "AKSİN DERİ SAN TİC LTD ŞTİ"‘ ni kurdu.

Böylece ayakkabı sektöründe;

İmalatta "AKSİN AYAKKABICILIK SAN TİC LTD ŞTİ" 

Deri de "AKSİN DERİ SAN TİC LTD ŞTİ"

Yan sanayide "AKSİN AYK YAN SAN MALZ İMLT SAN TİC LTD ŞTİ"’leri

Olarak üretimi kendi bünyesinde üç dalı birleştirerek tek marka da müşterilerine sunmaya devam ediyor.  

 

Aksin; ürünlerin de ağırlıklı olarak hakiki deri ve en kaliteli yardımcı malzemeler kullanmaktadır "LEVENT AKSİN AYAKKABICILIK" ürünlerinde hiçbir şekilde nesli tükenmekte olan hiç bir hayvan  (Timsah, Yılan, Domuz, Ceylan, Zürafa vb.) Derisi kullanılmamaktadır.

"Aksin ayakkabı" her zaman %100müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir ve Türkiye’nin en seçkin zincir firmaları ile çalışıp Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.